07.01.2023 XI WARTKO TRIAL

XI.Wartko Trial ukończyło 85 biegaczy i 19 maszerujących z kijkami. Do pokonania mieli 4,2 km NW i 8,4 km biegu. Wysiłek na trasie przyniósł takie oto rezultaty: Bieg K do 40 r.ż – Ilona Rybarczyk K 40+ – Agata Tresenberg M do 40 r. ż. – Józef Pawłowski M 40+ – Przemysław Majda Nordic Walking: K do 40 r.ż. – Marta Juszczak K 40+- Katarzyna Kucharczyk M do 40 r.ż. – Robert Kowalak M 40 + – Dariusz Przyczyna Najlepsza w biegu mieszkanka gminy Golina – Katarzyna Nowak. Najlepszy w biegu mieszkaniec gminy Golina – Arkadiusz Lewartowski.

Serdecznie wszystkim gratulujemy. Bieg miał również cel charytatywny. Dzięki hojności uczestników na leczenie Bartka zebraliśmy 4133,40 zł. Bardzo dziękujemy. Spotkaliśmy się dla sportu, dobrej zabawy, zacieśniania więzi koleżeńskich i budowania relacji.

Składamy ogromne podziękowania sponsorom i darczyńcom. Bez nich dzisiejsza impreza nie byłaby tak atrakcyjna. Przy organizacji pomagały nam służby, organizacje i samorząd. Pomagały firmy, kluby i klubowicze. Pomimo obaw związanych z wycinką drzew trasa była dobrze przygotowana i uprzątnięta przez leśników i za to też dziękujemy.

Przekonaliśmy się, że mamy wielkie serca i potrafimy pomóc aby potrzebujący, chory chłopiec odzyskał nadzieję na wyzdrowienie. Dziękujemy. < Grażynka Ł. > FACEBOOKKlub Biegacza WARTKO

FOTO – Anna Małkowicz cz. 1 FOTO – Anna Małkowicz cz. 2

FOTO – Ryszard Roszak

FOTO – Paweł Rogowski cz.1 FOTO – Paweł Rogowski cz.2

FOTO – Paweł Rogowski cz.3 FOTO – Paweł Rogowski cz.4