IX WARTKO TRAL – przeniesiony

Oświadczenie organizatora dot. IX Wartko Trail
Witajcie !
Po wnikliwej analizie możliwości prawnych, możliwych rozwiązań, scenariuszy, chcąc być uczciwym w stosunku do zawodników, którzy nam zaufali jednocześnie chcąc postąpić zgodnie z logiką, która nie pozwala nam Was narażać, mamy dla Was nie najlepszą, ale jedyną słuszną wiadomość, IX Wartko Trail zostaje przełożony.
Nie jesteśmy zwolennikami tworzenia partyzantki, biegającej po lasach, lub chowającej się na odgłos silnika samochodu. Jesteśmy poważni, jesteśmy odpowiedzialni, a co najważniejsze Wartko Trail to atmosfera, to coroczne ognisko, Wartko Trail to Wy !
Wartko Trail w okrojonej wersji bez ogniska, bez zakończenia na stadionie, to nie to samo, poza tym nie możemy brać na siebie odpowiedzialności o wasze zdrowie w związku z Covid-19 i to jest kwestia, która przeważyła. Znamy się, startujecie u nas rok w rok, jesteście rodziną Wartko, a rodziny się nie naraża…
Wartko Trail planujemy zorganizować niezwłocznie, kiedy to przepisy prawa nam na to pozwolą, a sytuacja epidemiologiczna w naszym regionie się ustabilizuje. Naszym celem jest organizacja biegu w lutym 2021, aby utrzymać klimat zimowej aury, który to zawsze towarzyszył temu wydarzeniu. W mniej optymistycznej wersji wydarzeń widzimy się w maju.
Decyzja o organizacji zostanie podjęta najszybciej jak to możliwe, dlatego też spodziewajcie się drogie zawodniczki i zawodnicy informacji z 3-4 tygodniowym wyprzedzeniem.
Wpłacone opłaty startowe pozostają w puli organizatora, w chwili ogłoszenia terminu wydarzenia przedstawimy możliwe rozwiązania w przypadku, kiedy to termin wydarzenia kolidowałby z Waszymi innymi planami.