1 majowy trening Wartko

Wspólne treningi biegowe klubowiczów KB Wartko, które odbywają się w pierwszą niedzielę miesiąca, na stałe zagościły w sercach i kalendarzach członków naszego klubu. W maju trening ten przypadł w święto pracy, które idealnie wpisało się w odświętny (bo w nowych bluzach) wygląd i nastrój biegaczy!

Przy stadionie w Golinie w pełnej gotowości zjawili się Grażynka, Agata, Kasia, Janusz, Grzegorz, Robert oraz Piotr. Klubowa maskotka, Ada nadawała tempo, które nawet w skarpetkach mocy trudno było utrzymać. Na szczęście te niedzielne spotkania to nie wyścigi i każdy w swoim tempie, spokojnie i z uśmiecham na twarzy pokonał trasę Wartko Trail oraz dotarł do altanki w której czekały pyszne niespodzianki.

Choć każdy z nas ma inne cele, inny stopień wytrenowania czy inną formę w danej chwili, ten jeden trening w miesiącu jest wspaniałą okazją do spotkania, rozmów, wymiany doświadczeń, snucia planów oraz cudownym czasem spędzonym w gronie przyjaciół. Bezcenną tradycją naszego klubu. Do zobaczenia 5go czerwca. Relacja – Kasia N.

GALERIA ZDJĘĆ